LED zdroj 12V 200W LPV5-12-200 Záruka 5 let
Omlouváme se, prodej byl ukončen
Novinka
LED zdroj 12V 200W LPV5-12-200 Záruka 5 let Záruka 5 let
(id kód: 056704)
(0)
Přidat hodnocení
Rady a tipy
Doporučené výrobky
Alternativní výrobky
Rady a tipy
Napájecí LED zdroje a trafa
Napájecí LED zdroje a trafa slouží pro napájení LED pásků a LED modulů. Výběr vhodného zdroje s dostatečným vstupním výkonem je velmi důležitý pro dlouhodobý provoz. Napětí zdrojů se obvykle pohybuje mezi 12 V až 24 V. Přečtěte si, jak postupovat při výběru, instalaci a zapojení zdroje a LED pásku.