Vážení zákazníci, na tomto webu používáme cookies, které nám umožňují zlepšit fungování webu, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Brouzdáním na tomto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Více svítit, méně platit

Zákazníkům jsme prodali již více než 1 596 213 výrobků

=MENU HLEDATh


Jak si vytvořit vlastní LED osvětlení

Máte spoustu zajímavých nápadů na osvětlení vašeho domova, ale nevíte, co všechno k tomu budete potřebovat? Připravili jsme pro vás několik návodů na snadné osvělení, které si zvládnete sami vyrobit

 

Osvětlení kuchyně

Realizace osvětlení v kuchyni, kterou zpracovala firma Indeco.

 

Ať už chcete vést LED pásek nad pracovní deskou nebo si osvětlit podhledy nad jídelním stolem, tento návod nám dopodrobna prozradí, co všechno budete potřebovat. Přečtěte si podrobný návod.

 

 

Osvětlení postele

LED osvětlení kolem postele.

 

Správně zvolené osvětlení v ložnici vás správně naladí na kvalitní spánek. Vytvořte si LED osvětlení, u kterého budete moci volit intenzitu světla nebo barvu. Zjistěte, co všechno k tomu budete potřebovat.

 

 

Osvětlení schodiště

Osvětlení schodiště

Také často hledáte vypínač a balancujete u toho na pokraji schodiště? LED osvětlení s pohybovým senzorem tento problém dokáže jednoduše vyřešit. Přečtěte si návod, jak si takové osvětlení můžete zrealizovat sami.

 

 

Osvětlení šuplíků

Osvětlení šuplíků pomocí LED pásků.

Pokud v noci tajně hledáte příbor nebo třeba nad ránem ponožky v šuplíku, určitě nechcete rozsvicovat světlo v celé místnosti. Pořiďte si osvětlení šuplíků se spínacím senzorem, které se rozsvítí vždy, když šuplík otevřete. Připravili jsme pro vás návod, jak jej zrealizovat.

 

 

 

Osvětlení skříně

Osvětení skříně pomocí LED pásků.

Pokud nad ránem v šeru hledáte ve skříni vaši oblíbenou košili nebo ten měkký svetr, který máte tak rádi, potřebujete k tomu dostatek světla. Ale přece kvůli tomu nevzbudíte vaši drahou polovičku. Vytvořte si osvětlení skříně, které se sepne vždy, když ji otevřete. Přečtěte si, jak si ho můžete sami vytvořit.

Garance kvality

Garance kvality

Dodržujeme záruční lhůty a nehledáme výmluvy.

Rada odborníka

Rada odborníka

V sortimentu se opravdu vyznáme a rádi poradíme.

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Průměrné odesílání do 2 pracovních dnů.

Široký sortiment

Široký sortiment

Kompletní sortiment LED především k LED páskům.


T-LED
 
Ověřeno zákazníky