Vážení zákazníci, na tomto webu používáme cookies, které nám umožňují zlepšit fungování webu, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Brouzdáním na tomto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Více svítit, méně platit

Zákazníkům jsme prodali již více než 1 596 213 výrobků

=MENU HLEDATh


Ekonomické hodnocení LED osvětlovací soustavy

Svítidla se světelnými LED diodami mají skutečně mírně vyšší ceny v porovnání s jednoduchými účelovými žárovkovými svítidly. Tato cena se odvíjí především od jejich technické složitosti, která spočívá v chladící ploše a měniči. Při porovnání nákladů na osvětlení jsou nicméně rozhodující především náklady za spotřebovanou elektrickou energii. 

 

Náklady na spotřebu elektřiny jsou obecně tím vyšší, čím více se svítí a čím vyšší je cena elektrické energie. Využití výkonnějších světelných LED diod je, na rozdíl od výbojových zdrojů či klasických i úsporných žárovek, mnohem úspornější a jejich plošnému zavedení a plnému využití by měla být věnována daleko větší pozornost než dosud. 

 

LED osvětlení je oprávněně považováno za vysoce perspektivní světelný zdroj se slibnou budoucností

 

I když v současnosti existuje celá řada doporučení, jak realizovat hospodárné osvětlení, je potřebné takové systémy hodnotit především po stránce ekonomické.  

 

V současnosti se většina investorů zajímá jen o to, kolik budou stát realizační investice, nikoliv jaká je užitá hodnota takové osvětlovací soustavy z pohledu deseti a víceletého provozu. Trendy v technice osvětlování musejí vycházet ze skutečnosti, že nejbližší období bude poznamenáno dramatickým nárůstem ceny práce a elektrické energie.  

 

V takovém případě je vhodné uvažovat o LED osvětlení, které má mírně vyšší pořizovací hodnotu, ale z hlediska dlouhodobých úspor je bezkonkurenční

 

Přečtěte si také, jaké mají výhody LED žárovky a LED diody.

Garance kvality

Garance kvality

Dodržujeme záruční lhůty a nehledáme výmluvy.

Rada odborníka

Rada odborníka

V sortimentu se opravdu vyznáme a rádi poradíme.

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Průměrné odesílání do 2 pracovních dnů.

Široký sortiment

Široký sortiment

Kompletní sortiment LED především k LED páskům.


T-LED
 
Ověřeno zákazníky