Vážení zákazníci, na tomto webu používáme cookies, které nám umožňují zlepšit fungování webu, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti. Brouzdáním na tomto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Více svítit, méně platit

Zákazníkům jsme prodali již více než 1 596 213 výrobků

=MENU HLEDATh


Budoucnost LED diod

Jsou malé, úsporné a mají delší životnost. Kde je tedy problém? Proč nemáme LED diody všude okolo nás?

 

Hlavním problémem byly vysoké pořizovací náklady. Jde však o novou technologii a v horizontu několika let lze očekávat postupné snižování ceny. Tento trend pravděpodobně dojde až na hranici nekonkurenceschopnosti úsporných zářivek v dnes standardně používaných typech osvětlení.

 

Stejné snižování cen postihlo v minulosti také zpočátku tak „drahé technologie“, jako jsou dnes například PC či mobilní telefony.

 

Kromě toho, že se LED diody staly již běžnou součástí zejména brzdových světel osobních automobilů, se ve stejném sektoru používají například i jako podsvícení displejů. A to není vše!

 

Nejnovějším trendem jsou potkávací LED světla pro denní svícení. Někteří výrobci již také nabízejí využití LED diod pro pouliční osvětlení. Jejich výhodou je nižší spotřeba elektrické energie, delší životnost oproti standardním typům osvětlení a snadná možnost regulace, při které se nemění barevné spektrum.

 

Přečtěte si také, jak ekonomické je LED osvětlení.

Garance kvality

Garance kvality

Dodržujeme záruční lhůty a nehledáme výmluvy.

Rada odborníka

Rada odborníka

V sortimentu se opravdu vyznáme a rádi poradíme.

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Průměrné odesílání do 2 pracovních dnů.

Široký sortiment

Široký sortiment

Kompletní sortiment LED především k LED páskům.


T-LED
 
Ověřeno zákazníky