Přírodní vánoční koule svíticí

Jednoduché vánoční dekorace s LED pásky

Fotografie: © Pixabay, Tabeajaichhalt, 2014

Přemýšlíte, jakými vánočními dekoracemi si letos vyzdobíte byt? Co takhle originální, vlastnoručně vyrobené vánoční ozdoby?

S Vánocemi se samozřejmě pojí nákupy vánočních dárků, pečení cukroví, návštěva příbuzných a tak na samotnou výzdobu častokrát nezbývá mnoho čas. Proto vám přinášíme 5 jednoduchých tipů na vánoční dekorace, které zvládne každý za pár minut.

1. Vánoční přírodní koule

Velice krásnou vánoční dekoraci vytvoříte za pomocí přírodní proutěné koule a LED pásku. Vezměte LED pásek, jednoduše ho vložte do koule a přilepte ho. Přivažte pak na ni přírodní provázek, abyste ji měli za co zavěsit. Kouli můžete pověsit kdekoliv v bytě, velice hezky bude vypadat pověšená na lustru, stromečku anebo ji můžete položit i „jen tak“ na stůl.

Tip: Přírodní svítící koule nemusí nutně být jenom vánoční dekorací. Nebojte se je využít i po zbytek roku!

2. Svítící dóza

Vypotřebovali jste během pečení vánočního cukroví mouku a chystáte se do dózy nasypat novou? Místo toho zkuste do dózy nalepit LED pásek, ať už klasický bílý nebo barevný. Je to další světelná dekorace vytvořená za několik minut a krásně prosvětlí váš byt.

LED pasek-SB3-600
LED pásek-SB3-600

3. LED pásky jako samotné dekorace

LED pásky vypadají velice dobře i když jsou jednoduše položené na zemi, na parapetu oken nebo kolem nábytku. Můžete zvolit barevnou kombinaci světýlek ale i tradiční bílou. Společně s dalšími světelnými dekoracemi se vám podaří vytvořit útulnou atmosféru v celém pokoji.

modrý led pásek
LED pásek SQ3-600

4. Skleněná láhev s vánočním motivem

Podobně jako ve skleněné dóze, tak i v průhledné skleněné láhvi budou LED pásky velice pěkně vypadat. Na láhev nakreslete vánoční motiv barvami na sklo, třeba zasněženou krajinu nebo sněhuláka či soba. S obrázkem na láhev vám určitě rádi pomůžou i děti.

červený led pásek
LED pásek SQ3-600

5. Vánoční kouzelná miska

Pokud zrovna přemýšlíte, jakou vánoční dekoraci zvolit na jídelní stůl, sáhněte po skleněné misce. Naplňte ji nejrůznějšími vánočními přírodními ozdobami, třeba šiškami, sušenými pomerančovými kousky, skořicí a vložte mezi ně LED pásek (hodí se klasický bílý pásek). Zapojte ho do zásuvky a uvidíte, jak vám miska prosvětlí celý stůl.

Při výrobě těchto vánočních dekorací je velice důležité opatrně pracovat s LED pásky. Stříhejte pásky jen na vyznačených místech a myslete na to, že pásky jsou určené spíše k lepení než k ohýbání.  

Líbí se vám tyto nápady? Neváhejte už ani minutu a směle se pusťte do práce!

lVšechny články blogu T-LED.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Pokud se rozhodnete vyplnit své jméno, případně i e-mail, poskytujete nám tak vaše osobní údaje. Jejich správcem je společnost T-LED s.r.o. a budou použity k zaevidování vašeho komentáře a k případné odpovědi na něj. Současně budou předány poskytovateli systému blogu, což je nezbytné pro jeho funkčnost. Stiskem tlačítka odeslat komentář k výše uvedenému udělujete váš souhlas. Více o ochraně vašich osobních údajů se můžete dozvědět zde.